Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 21.09.2020, 02:30

Ділимось досвідом

Освіта протягом життя стала необхідністю для фахівців багатьох сфер, а для освітян – особливо. І просто «знати предмет» — недостатньо, важливо бути сприйнятливим до нових віянь, гнучким для роботи з різними дітьми і стійким до вигорання.

Успіх у будь-якій професії залежить від нахилів, бажання та творчого потенціалу людини. Професія вихователя вимагає постійного самоконтролю, знання методик ознайомлення з певними видами діяльності, постійної самоосвіти та самодисципліни. Діти – це найпрекрасніший дарунок життя . Вони уособлюють радість, безтурботність, чистоту. Вони вносять в наше життя щастя, незабутні та яскраві моменти. Діти постійно заряджають своєю енергією, не дають сумувати. Їхнє просте трактування складних речей ні з чим не можна порівнювати.

Саме тому позитивною стороною професії є спілкування з дітьми. Ця дивовижна професія дає можливість заглянути в «країну дитинства». І хоча всі ми родом з цієї країни, але дуже швидко забуваємо цей чарівний світ, інколи не розуміючи навіть власних дітей. Дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший і багатший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя – не зруйнувати той дитячий світ, а влитися в нього, щоб розмовляти з дітьми однією мовою. Недаремно кажуть – вихователь не старіє, його душа завжди молода.

Робота з дітьми дає можливість людині проявити всі здібності та якості, які в ній закладені. В дитячому садку вихователь може реалізувати всі таланти, адже діти – найгуманніші судді. Вони захоплюються всім, чого не вміють робити самі. Усі таланти реалізуються, всі знаходять застосування і приносять радість не тільки вам, але і всім оточуючим, а в першу чергу дітям. Малюки оцінять вірші і розповіді, малюнки і пісні, а головне – вашу фантазію, адже вони найбільші в світі фантазери.

Професія вихователя дитячого садочка – професія для творчих та креативних людей. Для успішного оволодіння професією людина повинна бути уважною, відповідальною, чуйною, тактовною, товариською, терплячою, виявляти схильність до роботи з дітьми.

Ми вважаємо, що ідеальних в професії  немає, але кожен вихователь, який працює за покликанням, знаходиться в постійному пошуку форм і методів роботи зі своїми вихованцями.

Матеріали вихователів КДНЗ "Пролісок"

Рябко О.І. (Презентація Конспект)

Костенко О.П. (Презентація Конспект)

Конельська Л.І. (Презентація Конспект)